Wednesday, 11 September 2013

Nerelerdeyiz :))

Tam da bugun, blogumu ihmal ediyorum, hic ugramiyorum derken asortik krep mesaj atmis nerdesiniz diye :)) instagram'dayim bugunlerde :) ayni isimle bulanilirsiniz beni.. :)) 

11 comments:

Asortik Krep said...

Kocaman olmuşlar görmeyeli.. Maşallah :))
ve tez zamanda gelen cevap için teşekkürler :)

nurhayat said...

Avbim nasıl da büyümüşler.. Maşallah size. Biraz daha kolaylamışındır artık. Bekliyoruz bekliyoruz.. Özlüyoruz özlüyoruz..

asli budak said...

Ay ne diyeceğim, şimdi, bilgisarayımın bir kaç ay önce şarj aleti bozuldu, araya tatil girdi vs. derken,alamadık bir süre, öylecene evde bizi beklerken iyice şarjını bitirmiş bu, bir kaç hafta önce şarj almaya gittik, bilgisayarı da götürdük yanımızda, adam şarjı taktı tamamen bitmiş, kendine gelip açılana kadar bir 20 dakika falan sürer bekleyin dedi. Biz de öyle hem dolanıp hem bekliyoruz, bizden önce satış elemanı gitmiş yanına, ay bir baktım sizin kalçalı tavuk budu ışıl ışıl ekranda, eleman, ben, eşim gülmemizi tutamadık:)) hoşgeldiniz

Anonymous said...

Blogunuza bayılıyorum, fotoğraflar bir harika. Bence bu ve benzeri fotoğraflarla Şifa Hastanesi'nin www.instabebek.com yarışmasına katılmalısınız. Sevgiler

Pelin SÜME SAK said...

İnstagram ayrı bir dünya :)) her yerde bulurum seni :)))

Aner said...

Masallah cok buyumusler :)))

prenses annesi said...

sanki kendi kızımı gördüm gibi hissettim. maşallah çok tatlılar :)

Asortik Krep said...

İnstegramdan sizi izlemek için izin yolladım, haberin olsun.. :) Umarım tanırsın beni..

emreyle hayat said...

ama hala dönmemişsiniz buralara ??? bu arada benim yeni blogum http://ilknurolmez.blogspot.com/ beklerim, takipçim olursan sevinirim, facebook sayfamı da beğenirsen, arkadaşlarına tavsiye edersen çok mutlu olurum https://m.facebook.com/profile.php?id=271999649591896 sevgilerle :)

Hopelovefunetc said...

Esma bana kendi çocukluğumu hatırlatıyor.Ben de tavanda gezermişim deyim yerindeyse.Anneannem 'bu nasıl kız çocuğu' dermiş:)))

Sarı kafalarından öperim.

öykücü

Anonymous said...

Merhaba,

Bugün tam bir yıl oldu, yoksunuz.
Umarım hepinizin sağlığı, keyfi yerindedir.

x