Saturday, 23 March 2013

Az once bir arkadas, cok ihmal ediyorsun blogunu, hic vaktin yok anlasilan dedi :)) Bu yazi, onun hatiri icin gelsin :)))

Iki cocukla pertim cikti blogcum :) halim varken vaktim yok, baktim varken halim yok :p

Fotolari da genelde cabuk cabuk instagrama yukluyorum ve kaciyorum :)

Bu arada, 1 haftalik, taze bir teyzeyim :) Ayy teyzelik, hamilelik ve dogum sıkıntısı cekmeden anne olmakmis yahu :)) cok guzel bir duygu :)) henuz yakindan goremedim bebisi ama fotolardan gordugum kadariyla alip benim cocugum diye gostersem, herkes inanir :))) mk ve esma'nin bir kopyasi hehhee :)) bir suru pasaport vs isim var, halleder etmez gitmek istiyorum insallah :))

Esma ayakta desteksiz durmaya basladi masallah :) bizi taklit ederek konusmaya da calisiyor :)) minyatur bir insan olarak takiliyor iste :p nasil oluyor anlamiyorum ama abisi gibi butun gun yaka paca oturuyoruz :p bi saniye birakmiyor pacami. Dis cikarma sancilari, buyume sancilari.. Yuvarlanip gidiyoruz iste sukur..

7 comments:

Anonymous said...

Ben senin bloğu portal olarak kullanıyorum, sevdiğim ama daha reeder'a eklemediğim bloglara buradan ulaşıyorum. Artık o kadar alışmışım ki, bloğa yazmamana bugünkü üçüncü açışımda yeni yazıyı farkedebildim. Demek ki cidden özletmişsin kendini.

sirinanne said...

Esmayı da abisini de o ekmek gibi yemek lazım.

Özledik o güzel fotografların süslediği güzel yazılarını. Çok naz aşık usandırır haberin olsun :)

Benden Bizden said...

Geçecek elbet, bugünler de geçecek Esracım. Vitamin takviyesi al istersen. Önümüz bahar, tabi gelebilirse, açık hava sana enerji verecektir :)

Anne ve Bebisi said...

Sahalara dondum insallah hehhee

Anne ve Bebisi said...

Nasil, memnun musun son gunlerdeki performnsimdan :p

Anne ve Bebisi said...

Ah canim ya. Sagolasin. O bahar bi gelse :p

özlem said...

bundan bir tane vardı bir tane daha olmuş ha? :) çok tatlı ve güzel çocuklarınız var maşallah, arada bakıyorum hem güzel ingiltere hem de güzel çocuklarınız moralimi yükseltiyor.

sevgilerimle

x