Friday, 24 September 2010

Halkali Seker.. Hasiretlik Ceker..


Biz Aksaray'i bitirdik, Canakkale'ye donus yolundayiz ancak fotolar geriden geriden takip ediyorlar :)
Ramazan Davulcusu :)
Duuvmeli Genc :)
MK'nin gozunden teyzesi..

10 comments:

Berceste said...

Adam Turkiye'ye gelince buyudu mu nedir? Yukaridan 4.fotografa bayildim :) Yalniz renksel bir sorun mu vardir? Senin ozel ayarlar mi bu sekildedir?

OiP said...

bu şimdi tam çocuk olmuş:)) mahalle arkadaşları falan çok tatlı. musluğa uzandığı kare ne güzel:)) gerçi tezgah-musluk orantısında yanlış giden bişiler var ama neyse:))

Anne ve Bebisi said...

Renklerin canli olmasi icin ben makinanin renk ayarlariyla biraz oynadim :)) Normalden biraz daha canli gorunuyor o yuzden :)

OIPcim :)))

ganfi said...

fotolar harika,çocuğa bulaşıktamı yıkattınızzz:)dövmeleri pek şeker olmuş bu arada teyze ne çok sana benziyor ikiz olmasın:)

Nihan said...

Çok sallanma kibar yarim, cahilim aklım gider, diye başlığı tamamlayayım. Davullu resim muhteşem. Ne kadar büyüdü gerçekten de buraya geldiğinden beri.

ikiz kuzularin annesi said...

Kucakta sag kas havada sol goz kapali olan resim cok sevimli:) Davulcu Mk.da oyle:) Mutfakta elleri yikarken cekilmis resimde tezgahla-musluk arasi cok mu fazla, resimden mi oyle gorunuyor? Teyzosun resminide ne guzel cekmis, masallah...

Anonymous said...

Eğer izniniz olursa Mk'nin 3. resimdeki pozunu çıkartmak isterim fotoğraf kağıdına ? Yunkabu'dan izinli onun küçük şirinesininde bir fotoğrafı var bizde .
Ps: Neredeyse 6 yıldır biriktirdiğim çocuk fotoları arasında yer alacak farklı ülkelerden farklı çocuklarında bulunduğu albümde.

Anonymous said...

Hayııır 3 değil 4.süymüş. Gözünü kırptığından bahsediyorum Mk'nın annesi duyrulur ! ;)Velet seni.

Anonymous said...

Fotolar çok tatlı. MK'nin en sevdiğim özelliği zamane çocukları gibi her fotoda yapmacık gülmemesi. Tamamen doğal, maşallah. Düğün yakınlarda mı? Şimdiden mutluluklar kardeşine.

Alyamaya'nın Esra'sı said...

allah mesut etsin... bindallı yanında bir de altıparmak vardır, onu da çok severim ben. çok yakışmız kardeşinize..

x