Friday, 7 May 2010

yazi-tura

Aksam yatarken, vazgeciyorum... Sabah kalkiyorum, basvurmaya karar veriyorum :))

Gun icinde kararim surekli degisiyor..

Karar vermeme yardimci olmasi icin "isaretler" bekliyorum. Sonra, bir isareti vazgecmeye, bir digerini basvurmaya yoruyorum :)

Sanirim bu gidisle yazi tura atacagim :P

6 comments:

Kremali'nin annesi said...

Iyi fikir bacim; boylece her halukarda sucu paraya atabilirsin :P

Ya da ne bileyim, belki kraliceyi gunah kecisi yapariz tura gelirse :D

Sonuc ne olursa olsun, hakkinizda hayirlisi olsun Esracim. Ben senin her halukarda hayati mutlu ve huzurlu kilabilecegine inaniyorum artik, hem kendin hem de sevdiklerin icin.

olmadık işler peşinde said...

Yol ayrımları, seçimler, belirsizlikler ne zordur bilirim. Bazen eğrisi doğrusuna gelir, bazen evdeki hesap çarşıya uymaz. Hayırlısı neyse o ılsun diyelim.
Doğru gelip seni bulsun inşallah:)

nalan said...

okudum da zor işin.
ama ne karar verirsen ver senin için, ailen ve en önemlisi sıpa için en iyisi olsun.

aslı said...

selam, uzun süreli sessiz takipçisiyim MK nın (takibimi üzerine alınma lütfen :) bugünlerde bende senin durumuna benzer bir durumla boğuşuyorum.. kariyeri elimin tersiyle itip kızıma dönüyorum.. içimde bir şeyler kalıyor.. kariyeri seçerseemm kızımla geçen vaktimin azalmasını içime yediremiyorumm.. bu durumun 2 yıl önce veya 1 yıl sonra olmamasına kızıyorumm... ama ben içimde bir şeylerin kalma pahasına kızıma döndüm yüzümü.. kariyerde yaparımm bebektee demek 2 arada 1 derede kalmak demek sanırım ;) hangisine karar verirsen ver içinde mutlaka bir acaba kalacak sanırım.. seni daha mutlu edeni seçmen dileği ile... :)

Yazmak iyidir... said...
This comment has been removed by the author.
Yazmak iyidir... said...

Yeni yazıyı okuyunca bana da yorumumu silmek düştü :)Karşı karşıya konuşamamak ne zor. Şimdi Nimet'in sana neler diyor olabileceği bile kulağımda..

x