Sunday, 21 September 2008

Yüklemem gereken bir sürü foto, anlatmam gereken bir sürü şey var. Ancak bu ara, hasta olduğuna yanmam, huyunun değiştiğine yanarım sözünü edenlerin kulaklarını çınlatıyoruz. Uyku düzeni tamamen bozuldu, baba yine bir yerlere gidecek korkusu oluştu, velhasıl kelam, akşam olup da MK uyuyunca bizim de pestilimiz çıkmış oluyor. Belki yarın fırsat bulabilirsem bir sürü foto ekleyeceğim :)

Gitmeden, Ayşecim, İngiltere'deki köy isimleri bile ABD'de bir şehir, kasaba ismi :) Hatta sadece ABD'de olsa yine iyi :) Kanada ve Avustralya'da da aynı isimlerden var :) Bir 'London' isminden bile dünyada 3 tane varsa düşün artık :) Diğer ikisi ABD ve Kanada'da :))

Sevgili Edanik, MK ilk koltuğunda oturmaktan hiç ama hiç hoşlanmazdı. Arabanın gidiş yönünün tersine yerleştirilen koltuğundan yani. Ancak bir kaç ay önce daha büyük bir araba koltuğu aldım. Arabanın kendi koltuğuna, normal-düz bir şekilde yerleştiriliyor. Bu koltuktan maşallah daha memnun :) Çünkü etrafı görebiliyor. Ama tabii %100 memnuniyet söz konusu değil. Canı o an emmek istiyorsa dünyanın en şahane koltuğunu da getirseler gözü görmüyor. Yine de eskiye oranla daha iyi. Belki Doruk da etrafı görebileceği için memnun kalır inşallah :)

Doğum hikayeni çok üzülerek okudum. Gözlerim doldu. İnşallah başkaları böyle şeyler yaşamaz, inşallah ikinciyi düşünüyorsan bir daha bunları yaşamazsın. Ama maalesef insan sağlığı yerine parayı düşünenler oldukça, düzenli bir sağlık sistemi kurulmadıkça bu tür şeyler yaşanmaya devam edecek. Her şeyin bir gün düzelmesi umuduyla..

3 comments:

zerrin said...

bilmezmiyim:)
memleket hasreti ceken ingilteredeki sokaginin adini vermis..
mesela biz north YORK da oturuyoruz:)
vatandaslik sinavindada kraliceye bagli kalinacagina dair yemin bile ediliyor
Allah basimizdan kraliceyi eksin etmesin:)

edanik said...

önerilerin için teşekkür ederim:)malesef d.hikayem pek iç açıcı degil ama bloğa koymadanda olmuyor:)bu arada hnc bloğu kuracakdın,halen bi ümitle bekliyorum:)

Ayse said...

esracigim, mimledim seni!

x