Tuesday, 29 July 2008

Sabah gözümü açtım, bir çift sandalet burnumun dibinde! MK sandaletlerini getirmiş, suratıma doğru sallaya sallaya, kendi dilinde, dışarı çıkar beni diye söyleniyor :)

Canı dışarı çıkmak isteyince ayakkabılarını, kot ceketimi getiriyor, ah-ah (al-al) diyerek :) Canı gün boyu dışarı çıkmak istiyor :)

Geçen gün oyuncaklarından birisini attı balkondan. Kaç gündür unutuyorum almayı. Bu akşam üzeri onu ararken çalıların arasında, babasının haftalardır kayıp olan ve MK'nın çöpe attığını düşündüğümüz mouse'ını buldum! Meğer onu da aşağı sallamış. Üzerine yağmur yediği için çalışmıyordu.

2 tane de mandal buldum ayrıca :) Ama oyuncağı yok.

********************

Şu anda salonun ortasında kocaman, açılmamış bir bulaşık makinası duruyor! Makina, sığması gereken yere sığmadı. 2 cm'le kaybettik :P Daha doğrusu sığıyor sığmasına da, kapağı açılmayacak. Neyse, daha ince bir modelle değiştirmeye çalışacağız.

4 comments:

sühendan said...

Demek bu aylar bir şeyleri aşağı atma ayı.Emin le birlikte eskiden çok rahat balkonda çamaşır asabiliyordum.Geçen gün nerden öğrenmiş hem mandalları hem de çamaşırları yakalamaya çalıştığım halde attı aşağıya...Artık uyuduğu zaman asmaya çalışıyorum.
Sen evde kaybolan şeyleri bundan sonra çöpte sanma Esra...Demek ki aşağıdaymış.

nilly said...

Benim baktigim bir cocukda aakkabilarini ortaya cikarttigim anda kapinin onune kosuyordu. MK'yi cok iyi anliyorum yani :)))

Isil Simsek said...

Defne de benim ayakkabilarimi getiriyor, bir de terliklerime vuruyor,onlari cikarip ayakkabilari giyeyim de disari cikalim diye ;)
Bu arada, gecmis olsun,umarim daha iyisindir.
Gece emzirmelerini kesme isi nasil gidiyor,merak ettim.

Ayse said...

ay Esra, cok guldum... disari kusu olmus MK iyice...

B.makinasi isi gecmis olsun, cok sinirdir o 1-2cm'le sigmama olayi... Kolay gelsin, insallah incesini bulursunuz...

Bu arada biz ilk 2yi kaptirdik Ayse Sule'yle- onumuzdeki postlara bakiyoruz artik. :P

x