Friday, 11 July 2008

Komik oğlan benim oğlum :) Ağzını şapırdatıyordu burda :)

Sühendan öksürmüyor mu diye sormuştu aşağıdaki yorumların birisinde, alışması için öksürse de yiyecek, tıksırsa da yiyecek :P

Şaka bir yana, sonrasında bir kaç öksürük oluyor ama hasta olmadığı sürece zararı olmadığını düşündüğümden devam ediyorum :))

Bugünlerde havalar buralarda böyle işte! Pazartesiden bir görüntü.

Aynı günün akşamı. Bulutlar uzaklaşıyor diye koşa koşa bir yerlere gidelim dedik, şansa bakın ki gide gide, bulutların yaklaşmakta olduğu tarafa gitmişiz :))

Çaycı çırağı iş başında :))

Servis yapalım :)

Yuvaya dönüş..


Çay saati :)


Bir varmış...

Bir yokmuş...

7 comments:

püstüklü mama said...

York'ta yaşayan kuzenim tatil için burada ve sıcaktan yakınıyor. Bu fotoğrafları görünce neden yakındığını anlamak mümkün sanırım :)

Ayse said...

bu minik adam her gecen gun buyuyor ya... Masallah! :)

Isil Simsek said...

Esracim,
ise baslamissin,hayirli olsun.İnsallah kolaylikla alirsiniz yeni düzene.Son 2 fotografa bayildim.

sühendan said...

bİ ÇAY ÇEEK:) bENDE İSTİYORUM ÇAYCI ÇIRAĞININ ELİNDEN BİR ÇAY...

Soğukyiyecekler konusunda haklısın.Alışmaları için yemeleri gerekiyor.Ama ben öksürmeye başladılar mı korkuyorum ve iyileşene kadar vermiyorum.

Eren Derin said...

Bu aralar burada da havalar böyle.. Kis mi yaz mi belli degil. Az önce haberlerde okudum: Ege 42, Marmara 38 derece olacakmis. Allah oradakilere bu sicaklarda kolaylik versin..

ASYA said...

Esra değişelim mi yaşadığımız yerleri harbiden???

www.kucukprensinkucukdunyasi.blogcu.com said...

slm mk sen kocaman olmussun bende büyüyorum annem cok cok yediriyor bazen tam zorlucakken ben bi kaciyom yakalayamiyor ama cok yiyip kocaman bi adam olucam ilerde sende hep yemeklerini ye olurmu hadi ben seni cokk öptüm sende bana gel olurmu...

x