Saturday, 20 October 2007

Wat Tyler Country Park


Bugün havayı güneşli bulunca dışarıya çıkalım dedik. Rehaveti üzerimizden atıp hazırlanana kadar saar 13.30 oldu. Havalar artık erken kararıyor, 6'da güneş batıyor. Kışa yaklaştıkça 15.30'da hava kararacak. Bundan sonra erkenden evden çıkmak lazım:)

Trafik falan filan derken biraz geç vakitte vardık Country Park'a. Sonbahar gelmiş, anladık, çok mutluyum :)

Ayağında Kunduraa :)

Cottage denilen eski evler. Gerçi orjinali yıkılmış, bu 1988 yapımı :)

Tabela vardı, Marina'yı gösteren. Heyecanla gittik tabi, Marina diye karşımıza çıka çıka gel-git sonucu suyu çekilmiş dere yatağı çıktı :P

Marinaya kadar slinginde taşıdım MK'yı. Ancak orada ne olduysa birden ağlamaya başladı. Böyle ağlamalarına pek alışkın değiliz, "Bir yerine bir şey mi oldu?" diye panikledik.


Çirkin Surat :)

En iyisi MK'yı bebek arabasına koyup hızlı hızlı araba parkına doğru gidelim dedik. Olacak gibi değil, eve doğru yola çıkalım bir an önce diye. Arabasına koyar koymaz sustu! Anlamadık gitti :)

Bu arada sümükleri aktı, soğukta kurudu kaldı falan:P


Madem sesi kesildi, suyu çekilmiş marinaya karşı kahvelerimizi bitirelim dedik. Dönüş yolunda çocuk parkının önünden geçerken epey oyalandık. MK oynayan çocuklara bakmayı çok seviyor. Sitenin bahçesine çıktığımızda da etrafta koşturan çocukları uzun uzun inceliyor:)


Ne bu? Salıncak mı? hmm.. İlk fırsatta tecrübe edilecekler listesinde:P

Rugby Boys!

Günbatımı...

5 comments:

anne said...

cottage lerin çatılarına bayıldım.O ne öyle oyun hamurundan yapılmış gibi :) Aaa bu arada alışın canım.bebek tayfası hiç bişey yokken sırf huzur kaçırmak için ağlar.ya da baktı çocuk başrol elden gidiyor etrafla ilgileniyorsunuz, bastı yaygarayı rolünü geri aldı.Değil mi ya.. :)
sevgiler ve iyi gezmeler..bizim bulamadığımız sonbaharın tadını çıkarın..

sühendan said...

Yine resimler ve MK. süper çıkmış.Hava serin olsun ,soğuk olsun dinlemiyor geziyorsunuz ya çok hoşuma gidiyor.Bu konuda ben ve eşim çok pirpirikliyiz.Hasta olurlar diye dışarıya çıkmaya korkuyoruz.Bir de akrabalarla aynı apartmanda oturmanın etkisi var.Hasta olsalar hemen başına kalkmaya hazırlar.
Bu arada MK. ya bu hırka çok yakışıyor:)

AycA said...

ne güzel yerler buralar..
sonbahar oralarda çok üzel sanırım .. tadını çıkartın ama 15:30 da hava kararması sanırım bana göre değil 17:00 de bile bunalıma giriyorum :S

Açalya said...

ciddi adam! salincaga bile ciddi bakis firlatmis yahu! :)

SENABERA said...

Ben o ciddi küçük beyi yerim, yerim
yerim..Nazar değmiştir belki de minik kuzucuğa..Maşallah..

x