Friday, 15 December 2006

Minnoş halama

Sevgili Minnoş halacım,
Seni unuttuğumu sanıyorsan çok yanılıyorsun:) Benim blogumdan henüz haberdar olmadığın için sana mektup yazmamıştım:) Yoksa senin için her zaman dua ediyoruz annemle:) Bizim için ettiğin dualar ve sıkıntılı zamanlarında anne ve babamın yanında olduğun, onlara verdiğin destekler için sana çok teşekkür ederim:)

Annem diyor ki önümüzdeki yaza bizi ziyarete gelecekmişsin:)Sabırsızlıkla bekliyoruz. Aramızda kalsın ama eğer gelmezsen annem sana çok kızacakmış, benden duymuş olma;) Hepimiz seni bekliyoruz. Kocaman öpüyorum,

Yeğenin.

(Şu annemle babam da bana bir isim bulsunlar artık yaa:) Bebiş deyip duruyorlar,bebiş değilim ben ya, büyüdüm artık:))

4 comments:

seyma said...

Merhaba Anne ve bebisi
Bebisin hayirli olsun,insAllah en kisa zamanda kucagina alirsin bebegini,sonogram konusunda haklisin burada hamileler ozel bir durum yoksa sonograma girmiyor her ay.

sumuklubocek said...

siz ingiltere'desiniz sanirim, bizim burada da durumlar ayni, ben ancak bir kere girdim, merak ediyor insan sonrasinda ister istemez.
ama olsun, aman saglikli olsun bebisler de biz bir kere girelim ;)

Anne ve Bebisi said...

merhaba Seyma.teşekkür ederim:)inşallah. ultrason konusu Türkiye dışında her yerde aynı sanırım:)

Anne ve Bebisi said...

evet sumuklubocek,ancak ben erkek olacağından %99.99 emin olduğum için çok da merak etmiyorum cinsiyetini:)özel doktora gidip baktırma şansım var ama istemiyorum.29 aralıkta belli olur inşallah.Evet sağlıklı olsunlar da başka bir şey düşünmüyor insan:)

x