Tuesday, 26 December 2006

Bunlar da hafta sonu çıktığımız geziden aldığım ıvır zıvırlar:) Christmas nedeniyle %50 indirime girdiğini görünce kaçırmadım:) Klasik, erkekler ihtiyaçları olan 1 liralık malı 2 liraya alırlar,kadınlar ihtiyaçları olmayan 2 liralık malı 1 liraya alırlar olayı:))))) Ev mis gibi lavanta kokuyor işte ne var:)


Bu kadar güzel paketlenmiş şeyleri kullanmaya kıyamıyorum şimdi:) Hepsi dekorasyon olarak banyodaki yerlerini aldılar:)

Bu kurabiyeleri de canım arkadaşım Meralcim aldı sağolsun. Kutuyu bu kadar albenili yapınca insan duramıyor elbette:) Teşekkürler tatlım:)

Ben uzunca bir süre evde oturacaktım değil mi? Bugün Ikea'ya gidiyoruz:P

3 comments:

Anonymous said...

Keşke hayat hep güzel olsa.Bir kuşun kanadında yolculuk yapar gibi havalansa insan.Umut ve mutluluk kapın hep açık olsun anne ve bebişi.Yanlışlıklarla dolu hayatta bana hala yaşamaya değecek güzel şeyler olduğunu gösterdiniz.Size çok teşekkür ediyorum bu siteyi açtığınız için.İçinde mutluluğu buldum ve sizin için mutlu oldum.Uzun zamandır kendim için mutlu olmayı unuttum zaten.Kimbilir belki bir gün mutluluk kapım açılır ve bende mutlu olurum.

BUTTERFLY...

sumuklubocek said...

lavantaya bayilirim ben de.
oh, cok guzel hepsi de.
bi de bisiy: kurabiyelerin tadi nasil?
;-)
obur sumuklu

Anne ve Bebisi said...

Merhaba sevgili butterfly, iyi dileklerin için teşekkürler,kat be kat fazlası senin olsun inşallah. Hayat bazen zor geliyor insana ama Allah'tan ümit kesmemek lazım. Yaşadıkça ümit hep olacaktır. Sevgiler.
Sevgili sumuklubocek,henüz annkurabiyleri açmaya kıyamadım:P
Cimri Anne:P

x